EKOplus - cena a doprava

Cena

V ceně zde uvedené je zahrnuto vše. Přístroj i naše práce, + rozbití psychosomatických zón + základní poradenství atp. V ceně je zahrnuto také změření elektromagnetického smogu. Dnes už profesionálním certifikovaným přístrojem ME 3830B – M/E Analyser, který měří také i magnetická pole. Také vám poradíme, co dělat, jsou-li hodnoty příliš veliké.

 

Psychosomatické zóny

Vyskytnou-li se problémy s extrémním množstvím psychosomatických energoinformačních polí nežádoucího charakteru, situace se řeší operativně, dle dohody s klientem. Tím je myšleno, že se snažíme vždy prostor obydlí dokonale vyčistit od nežádoucích energetických útvarů, energoinformačních polí, jež můžeme zahrnout pod pojem psychosomatické zóny → energoinformační pole, vzniklé psychickou činností člověka → silnými negativními emocemi, provázející mnohokrát naše lidské konání. Ač popisované děje mohou mnohým lidem připadat jako vystřižené ze sci-fi, nebo pohádek a pověstí, jsou tyto informace naprosto pravdivé a vše co je zde uváděno, je z naší bohaté letité praxe. Prostor, který je zatížen „psychosomatickými zónami → nežádoucími energoinformačními poli“ má v běžném životě jakéhokoliv člověka velmi silný nežádoucí vliv na jeho zdravotní stav. Zde nějaká víra, nebo nevíra v tyto zvláštní fenomény nikoho neochrání. Pobývání v takto postiženém prostoru, může mít nežádoucí účinky jak na stav duševní pohody, tak na fyziologické pochody těla. Někdy dokonce, je-li organismus člověka přetížen tímto zvláštním stresovým faktorem, tak je možné, že následné události můžou mít dokonce až doslova dramatický charakter. Zaznamenali jsme, že lidé upadali do kómatu, nebo trpěli pocity děsů, apod., → a to se zase sekundárně pak časem projeví jako metabolická porucha.

 

Zařízení EKOplus24 celková cena je 10800 Kč 

Prostor je chráněn ochranným energetickým polem tvaru koule o průměru 24 metrů, r = 12m
Chráněná plocha je kruh o průměru 24 m, což je plocha S = 452 m2 
Náklady na odrušení 1 m2 = 21,69 Kč
 

Zařízení EKOplus72 celková cena: 13300 Kč 

Prostor je chráněn ochranným energetickým polem tvaru koule o průměru 72 metrů, r = 36m
Chráněná plocha je kruh o průměru 72 m, což je plocha S = 4 069 m2 
Náklady na odrušení 1 m2 = 3,02 Kč. 
 

Takovéto nízké náklady na odrušení 1m2 plochy nenabízí na světě nikdo.


Dopravné

Pokud jste samostatný klient, tak do vzdálenosti 100 km od Ostravy je v uvedené ceně i dopravné. Samostatný klient připlácí jen tehdy, je-li od Ostravy vzdálen více jak 100 km. Pokud jste ze stejné lokality alespoň dva, dopravné navíc se nepřipočítává, i kdybyste byli od Ostravy vzdáleni třeba 400 km.
 
S každým naším klientem konzultujeme jeho požadavky před výjezdem k instalaci e-mailem, nebo telefonicky.


Vlastní instalace přístroje

Naše práce, která se váže k instalaci přístroje, trvá v průměru ± 45 minut, pokud se nevyskytnou nějaké nenadálé okolnosti a to hlavně z hlediska většího množství závadných rušivých energoinformačních polí psychosomatického charakteru.

 

Kontakt

Jiří Hlinka - společnost AQUAMEDEN. Poradce pro regeneraci sil přírodními prostředky, mimo resort zdravotnictví, s akreditací Ministerstva Školství, Mládeže a Tělovýchovy. Osvědčení č. 220, ze dne 3. 4. 1993, oficiální kurs ve škole SDLČ, škola s pověřením MŠMT ČR 25 571/92-34.

mob.: +420 724 421 953 - přednostně
tel.: +420 595 541 244
  

Zde si rovněž můžete objednat instalaci zařízení EKOplus, eventuálně konzultovat Vaše požadavky a problémy týkající se vlivu Geopatogenních zón, případně psychosomatických zón a jejich odstranění → to je ona specifická problematika, kdy lidé mají zvláštní pocity strachu - děsu, nebo vidí „něco“ co tam není apod.